I2PL Epilasyon

Vücudunuzdaki kıllardan kurtulmak artık zor değil. Salonumuzda Danimarka’nın ürettiği CE, FDA, Medical CE sertifikalı ve klinik olarak kanıtlanmış ELLİPSE cihazı kullanılmaktadır. I2PL epilasyon ile kısa yoldan sağlıklı, acısız ve kesin sonuçlu epilasyon farkını siz de göreceksiniz.

İğneli Epilasyon

Yaklaşık 125 yıl önceden günümüze dayanan en etkili epilasyon yöntemidir. Uygulama yapılan herkesde aynı sonucu verir ve %100 kesin sonuç sağlar. İğneli epilasyonda cilt tipi yada kıl tipinin önemi yoktur. Doğru uygulama yapıldığı sürece hiç bir risk taşımaz. Salonumuzda iğneli epilasyon devi olan APİLUS cihazları ile profesyonel hizmet verilmektedir.

El Ayak Bakımı (Manikür-Pedikür SPA)

Bakımına yeterli özenin gösterilmediği eller ve ayaklar vücudunuzun en fazla yükünü çeken uzuvlarıdır. Bakımına dikkat edilmeyen eller yüzden daha çabuk yaşlanır. Sürekli kapalı ve sağlıksız ortamda ayaklar zamanla tepki vermeye başlar (koku, mantar vb.). Günlük hayatta tüm vücuda olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem verilmelidir. Bu yüzden manikür ve pedikür bakımlı olmanın ön şartlarından biridir.

Cilt Bakımı

Hava şartları serbest radikaller ve bilinçsiz kullanılan ürünler cildinizi olduğundan solgun ve sağlıksız gösterebilir. Günümüzde sadece evde uygulanan ürünlerle cilt temizliği ve sağlığını korumak mümkün değildir. Kabin bakımları ev bakımlarına oranla çok daha yoğun ve derinlemesine temizlik sağlar. Yıllardır kozmetikte öncü olan Fransız teknolojisinin ürettiği SOSKİN ürünleri ile, cildinizin artık nefes aldığını hissedebileceksiniz.

Sir Ağda

Ana maddesi şeker olan klasik ağdaların aksine sir ağda reçineden yapıldığı için hem kuvvetli hem etkilidir. Hemde kılları kesinlikle beslemez. Doğru bir şekilde kullanıldığında uygulama yapılan bölgedeki kılların azalmasını ve incelmesini sağlar. Salonumuzda sir ağda da lider olan TANAÇAN ürünleri ile profesyonel hizmet verilmektedir.

Kaş Tasarım

Kaş yüzünüzdeki bütün hatları ortaya çıkaran bir bölümdür. Kaş tasarımı kişinin yüzü ve göz yapısına bağlantılı olarak değişir. Her kişinin yüz ölçüleriyle bağlantılı olarak kendine özgü bir kaş şekli vardır. Kaş tasarımı işlemi 30 dk. ile 45 dk. arasında değişir. Salonumuzda yüz ölçümü alınarak kaş tasarımı işlemi profesyonel bir şekilde uygulanır.

Batık Tırnak ve Nasır Tedavisi

Tırnak batması ve nasır oluşumu ayaklarımızda en sık rastladığımız problemlerdir.Hatalı tırnak kesimi, yanlış ayakkabı seçimi ve gebelik gibi bir çok nedene bağlı olan bu semptomları 35 yıllık bilgi ve teknik birikim ile tedavi ediyoruz.

Parafin

Özellikle kışın soğuk hava ile temas eden ellerimizin nem dengesinde bozulma olur. Parafin uygulamasında kullandığımız özel solüsyonlar sayesinde ellerimiz dinamik yapısına kavuşur. Ayrıca bilinen en eski fizik tedavi yöntemi olması da günümüzde parafinin tercih edilme sebebidir.

Kalıcı Makyaj

Doğallığı bozmadan, kişiliğin önüne geçmeden, yüzün kusurlu yanlarını kapatıp, güzel yanlarını ortaya çıkaran, kişiliği ve yaşam stilini yansıtan bir sanattır. Bilinçli yapılan bir uygulama; kadının bireysel güzelliğini ve yüz hatlarını en doğal şekilde ortaya çıkarıp, minik kusurları sihirli bir şekilde yok eder. Merkezimizde içinde kimyasal olmayan kök boyalarıyla ve kişiye uygun ekipmanlarla profesyonel hizmet verilmektedir.